Logo

Canon IXUS 230 HS - prosty kompakt w stylowej obudowie

Canon IXUS 230 HS to najnowsza propozycja w segmencie kieszonkowych aparatów na każdą okazję. Nowy model został zamknięty w smukłej metalowej obudowie, która zapewnia wytrzymałość konstrukcji i oferuje elegancki i nowoczesny design.
Zobacz także: Fujifilm FinePix JZ370 - prosty i elegancki kompakt »Sercem aparatu została podświetlana matryca CMOS BSI, a dużym atutem jest obiektyw o 8-krotnym przybliżeniu optycznym. Osoby lubiące ręczne nastawy nie znajdą tu nic dla siebie. Aparat jest nastawiony na łatwą obsługę. Producent zadbał o pełną automatyzację, która ułatwi fotografowanie amatorom.

Canon IXUS 230 HS Canon IXUS 230 HS


Zobacz także: BenQ E1465 - budżetowy kompakt na wakacyjne wypady »Kompaktowa konstrukcja waży zaledwie 140 gramów, co przy metalowej obudowie jest bardzo dobrym wynikiem. Kompakt pozwala na rejestrowanie filmów w jakości Full HD oraz w Slow Motion przy obniżonej rozdzielczości. Kompakt ma niewiele do zaoferowania technicznie, ale za to oferuje rewelacyjny styl i prostotę. Na zachodzie cena wynosi 260 dolarów, w naszym kraju nie jest jeszcze znana.

Canon IXUS 230 HS Canon IXUS 230 HS

2011-08-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Canon IXUS 230 HS - prosty kompakt w stylowej obudowie

Podobne artykuły i galerie