Logo

Canon EOS M2 - zaprezentowano następcę bezlusterkowca

Canon zaprezentował następcę swojego pierwszego bezlusterkowca. Model EOS M2 został pokazany w Japonii i ma się cechować poprawionymi elementami, które zebrały krytykę w pierwszej generacji. Niestety nie wiadomo czy i kiedy aparat trafi do europejskich sklepów.
Zobacz także: Olympus Stylus 1 - nowy kompakt dla zaawansowanych użytkowników »Canon EOS M2 niewiele różni się od pierwszej generacji. Główne zmiany objawiają się w obecności matrycy Hybrid CMOS II o rozdzielczości 18 megapikseli. Producent zdecydował się także na wprowadzenie modułu WiFi oraz delikatną zmianę designu. Obudowa jest też minimalnie mniejsza niż wcześniej.

Canon EOS M2 Canon EOS M2


Zobacz także: Samsung WB110 - debiut kompaktu z dużym zoomem »Największym minusem poprzednika był autofocus. Działał on poprawnie, ale bardzo wolno. W nowym modelu usprawniono ten element i ma on być jedną z mocniejszych stron aparatu. Canon zapowiedział na razie jedynie japoński debiut evila. Nie wiadomo czy aparat będzie sprzedawany w innych regionach świata. Na razie producent nie chce komentować sytuacji.

Canon EOS M2 Canon EOS M2
Canon EOS M2

2013-12-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Canon EOS M2 - zaprezentowano następcę bezlusterkowca

Podobne artykuły i galerie