Logo

Canon EOS-1Dc - profesjonalna lustrzanka Ultra HD debiutuje na rynku

Canon EOS-1Dc jest profesjonalną lustrzanką przeznaczoną przede wszystkim do filmowania. Aparat posiada zaawansowane funkcje i podzespoły, a miłośnicy rejestrowania ruchomych obrazów mogą to zrobić w rozdzielczości 4K.
Zobacz także: Leica M - pełnoklatkowa lustrzanka w eleganckim wydaniu »Aparat został co prawda zaprezentowany wiosną, ale dopiero teraz trafia do regularnej sprzedaży. Najpierw lustrzanka trafi na rynek japoński, a później amerykański. Pozostałe regiony świata poczekają jeszcze trochę. Cena aparatu i tak sprawi, że większość sklepów nie będzie go miała na półce. 11999 dolarów za korpus jest i tak niższą kwotą niż przewidywano. Oczywiście Canon EOS-1Dc może współpracować ze zwykłymi obiektywami, ale pełnie możliwości pokaże z profesjonalnymi szkłami do filmowania.

Canon EOS-1Dc Canon EOS-1Dc


Zobacz także: Nikon D600 - oficjalna prezentacja pełnoklatkowej lustrzanki »Canon EOS-1Dc został specjalnie zaprojektowany, dzięki czemu zapewnia minimalne grzanie się podzespołów. Aparat przede wszystkim pozwala na rejestrację obrazu w Ultra HD, czyli rozdzielczości 4096x2160 pikseli. Taka rozdzielczość może być uzyskana przy prędkości 24 klatek na sekundę. Warto też podkreślić, że będą potrzebne bardzo szybkie i pojemne karty pamięci. Minuta nagrania w Ultra HD zajmuje 3,76 GB.

Canon EOS-1Dc Canon EOS-1Dc
Canon EOS-1Dc Canon EOS-1Dc

2012-12-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Canon EOS-1Dc - profesjonalna lustrzanka Ultra HD debiutuje na rynku

Podobne artykuły i galerie