Logo

CamOne Infinity - mała kamera dla sportowców

Osoby uprawiające sporty extremalne dobrze znają kamery GoPro, które oferują możliwość wykonywania efektownych nagrań z extremalnych wyczynów. Na rynku znajdują się też inne zestawy małych kamer, jak prezentowany dziś CamOne Infinity.
Zobacz także: Sony DEV5 i DEV3 - cyfrowe lornetki z rejestrowaniem w 3D »CamOne Infinity jest produktem niemieckiej firmy Acme i również oferuje przyzwoite możliwości. Przede wszystkim kamerka pozwala na filmowanie w jakości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę bądź 720p przy 60 klatkach. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wymiany optyki. Co prawda na rynku jest dostępny tylko jeden obiektyw, ale producent przygotowuje się do premiery dwóch kolejnych.

CamOne Infinity CamOne Infinity


Zobacz także: RED Scarlet-X - profesjonalna kamera 4k »CamOne Infinity posiada wbudowany wyświetlacz LCD pozwalający na kontrolę nad urządzeniem. Kamera pozwala na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 megapikseli. W korpusie znalazło się miejsce dla dwóch gniazd microSD o pojemności maksymalnie 32 GB. Pomocne będzie też dodatkowe oświetlenie LED. CamOne Infinity ma być pomostem miedzy profesjonalną kamerą do filmowania wyczynów, a urządzeniem do amatorskiej zabawy. Na korzyść niemieckiej kamery przemawia również cena wynosząca w naszym kraju około 1100 złotych.

CamOne Infinity CamOne Infinity
CamOne Infinity CamOne Infinity

2012-03-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
CamOne Infinity - mała kamera dla sportowców

Podobne artykuły i galerie