Logo

Bose Wave III - odświeżone systemy audio trafiły na rynek

Firma Bose odświeżyła swoje produkty z serii Wave, dzięki czemu fani producenta mogą sięgnąć po nowe radio oraz system audio. Systemy Bose Wave III oferują znacznie więcej funkcji i jeszcze lepszą jakość niż poprzednie wersje. Najważniejsze jednak, że uznana seria będzie kontynuowana ku uciesze fanów audio najwyższej jakości.
Bose Wave III i Radio Wave III obsługują teraz zintegrowane sygnały DAB, DAB+ oraz T-DMB. Udoskonalono też tuner FM/AM, co pozwoli na lepszy odbiór w zatłoczonej przestrzeni. Producent zadbał o dotykowe sterowanie umieszczone u góry urządzenia. Bose Wave III został wyposażony w zintegrowany odtwarzacz CD, zaś oba urządzenia posiadają port pozwalający na współpracę ze smartfonami oraz innymi urządzeniami.

Bose Wave III Bose Wave III


Zobacz także: HDI Dune HD Pro - zdobywca nagrody Innovations Design and Engineering na CES 2012 »Producent nie zapomniał o wykorzystaniu interfejsu Bose Link pozwalającego na podłączenie wielu akcesoriów. Między innymi urządzenia będą współpracowały z adapterem Bluetooth pozwalającym na strumieniowy przesył dźwięku. Nie zabraknie też adaptera do szybkiego dokowania iPhone'a i iPoda. Na liście pojawiła się też zmieniarka płyt na trzy krążki. Bose Wave radio III i Bose Wave III są już dostępne na naszym rynku w cenie wynoszącej odpowiednio 2059 i 2799 złotych.

Bose Wave III Bose Wave III
Bose Wave III Bose Wave III Bose Wave III Bose Wave III Bose Wave III

2012-05-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Bose Wave III - odświeżone systemy audio trafiły na rynek

Podobne artykuły i galerie