Logo

Bluetooth Music Receiver - bezprzewodowa stacja dokująca do telefonów muzycznych

Telefony komórkowe nie służą juz tylko do rozmów telefonicznych, ale też, jako odtwarzacze multimedialne. Większość modeli posiada możliwość łączenia się przez sieć Bluetooth, a w ten sposób mogą przekazywać muzykę bezprzewodowo do innych urządzeń. Taką możliwość postanowiła wykorzystać firma Belkin i stworzyła gadżet do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z telefonu na kinie domowym.

Bluetooth Music Receiver Bluetooth Music Receiver

Bluetooth Music Receiver to mały odbiornik, który w łatwy sposób podłącza się do sprzętu grającego jak wieża, czy zestaw kina domowego. Urządzenie automatycznie przekazuje dźwięk z telefonu do systemu audio. Gadżet obsługuje sieć Bluetooth 2.0 z EDR i oferuje zasięg do 10 metrów. Gadżet pozwala także na automatyczne wyciszenie muzyki w momencie, gdy wykryje przychodzące połączenie na telefon.

Bluetooth Music Receiver

Nowy gadżet jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających delektowanie się swoją ulubioną muzyką. Bluetooth Music Receiver pozwala na zapamiętanie sześciu urządzeń, które automatycznie łączą się z zestawem kina domowego po znalezieniu się w zasięgu. Gadżet ma trafić do sklepów w najbliższym czasie i będzie kosztował około 199 złotych. Producent przewidział trzy letnią gwarancję i zapewnia bezproblemowe działanie ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi połączenia Bluetooth, w tym z całą gamą urządzeń Apple.


2010-03-14 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Bluetooth Music Receiver - bezprzewodowa stacja dokująca do telefonów muzycznych

Podobne artykuły i galerie