Logo

Blaupunkt MS5BK - nowa miniwieża debiutuje na polskim rynku

Blaupunkt wprowadził na polski rynek kolejna bardzo ciekawa miniwieżę o nazwie MS5BK. Urządzenie zostało zamknięte w trzech czarnych kostkach pasujących do nowoczesnych wystrojów wnętrz. W niewielkim urządzeniu znajdziemy wszystko co potrzeba do cieszenia się muzyką z różnych źródeł.
Zobacz także: Pioneer XSMC01BT i XHM21BT - dwa systemy audio zmierzają na rynek »Blaupunkt MS5BK posiada oczywiście odtwarzacz płyt CD także tych z nagranymi plikami MP3. Nie mogło zabraknąć tunera FM z możliwością zapamiętania 30 stacji. Zewnętrzne nośniki z plikami muzycznymi podłączymy przez porty USB oraz Aux-In.

Blaupunkt MS5BK Blaupunkt MS5BK


Zobacz także: Sharp XL-HF202 i XL-HF302 - nowe mikrowieże wkraczają na rynek »Miniwieża została wyposażona we wzmacniacz o mocy 30 W. Ustawienia można kontrolować z pomocą niebieskiego wyświetlacza LED oraz pilota zdalnego sterowania. Producent przygotował kilka ustawień equalizera. Nowy model zdaje się być ciekawą propozycja dla osób szukających niewielkiego i stosunkowo taniego zestawu audio do małego pomieszczenia. Cena 269 złotych zdaje się być atrakcyjną propozycją.

Blaupunkt MS5BK

2014-11-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Blaupunkt MS5BK - nowa miniwieża debiutuje na polskim rynku

Podobne artykuły i galerie