Logo

Blaupunkt BB5WH - mały boombox trafia na rynek

Blaupunkt zasypuje nas ostatnio nowymi urządzeniami. Niemiecki producent rozwija klasyczne radia, które ostatnio były wypierane przez coraz lepiej rozwinięte urządzenia mobilne. Mimo to ciągle wielu użytkowników z chęcią sięga po takie twory, jak BB5WH.
Zobacz także: Pioneer X-CM52BT - ciekawa mikrowieża debiutuje w Polsce »Blaupunkt BB5WH to klasyczny, mały boombox wyposażony między innymi w odtwarzacz CD. Główną funkcja jest jednak radio FM z cyfrową syntezą PLL oraz pamięcią 20 stacji. Jeżeli znudzi się komuś słuchania radia zawsze będzie mógł odpalić MP3 z pamięci USB.

Blaupunkt BB5WH Blaupunkt BB5WH


Zobacz także: Onkyo CS-265 - nowe systemy audio do niewielkich pomieszczeń »Nowy odtwarzacz korzysta z tradycyjnej anteny teleskopowej. Boombox cechuje się mocą wyjściową 2x1,2 W RMS. Informacje o słuchanej stacji zobaczymy na niewielkim ekranie LCD. Blaupunkt BB5WH może być zasilany z baterii bądź zasilacza sieciowego. Nowy odtwarzacz jest idealny do małych pomieszczeń czy też na działkę albo biwak. Blaupunkt BB5WH trafił na rynek za cenę 199 złotych.

Blaupunkt BB5WH

2014-09-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Blaupunkt BB5WH - mały boombox trafia na rynek

Podobne artykuły i galerie