Logo

BlackBerry Z10 - RIM zapowiada nowego smartfona

Kanadyjski RIM szybko traci udziały w rynku smartfonów i w związku z tym postanowił wyszykować mocne uderzenie. Za broń posłuży smartfon BlackBerry Z10. Ze wstępnych informacji wynika, że będziemy mieli do czynienia z bardzo mocnym i ciekawym smartfonem.
Zobacz także: Motorola Droid Razr M HD - średnia klasa smartfona z USA »BlackBerry Z10 ma pracować w oparciu o dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, który będzie współpracował z 2 GB pamięci RAM. Producent ma zastosować nowy, ulepszony system operacyjny. Ciekawie prezentuje się również ekran o przekątnej 4,2 cali i rozdzielczości 1280x768 pikseli.

BlackBerry Z10 BlackBerry Z10


Zobacz także: Panasonic P-02E - Japończycy zapowiadają nowego smartfona »Wersja podstawowa powinna posiadać 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością poszerzenia jej za pomocą kart pamięci microSD. W obudowie znajdziemy dwie kamery o rozdzielczościach 5 i 2 Mpix. W tej kwestii producent mógł się bardziej wysilić. Lista wyposażenia zawiera moduły WiFi, Bluetooth, NFC, LTE oraz A-GPS. Co ciekawe w obudowie ma się znaleźć zarówno port microUSB, jak i microHDMI. Oficjalna premiera ma nastąpić 30 stycznia.

BlackBerry Z10

2013-01-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
BlackBerry Z10 - RIM zapowiada nowego smartfona

Podobne artykuły i galerie