Logo

BlackBerry KEYone - najbezpieczniejszy smartfon z Androidem

BlackBerry KEYone jest pierwszym smartfonem marki wyprodukowanym nie przez kanadyjska firmę, ale przez chińskie TCL, które przejęło prawa do wykorzystania BlackBerry. Zmiana producenta prawdopodobnie wyjdzie marce na dobre o czym świadczy pierwszy smartfon.

BlackBerry KEYone ma być najbezpieczniejszym smartfonem z Androidem na świecie. Dba o nie najnowsza wersja programu szyfrującego DTEK. Nowy smartfon korzysta z 4,5-calowego ekranu IPS o rozdzielczości 1080x1620 pikseli. Wyświetlacz jest dość mały jak na dzisiejsze standardy a to za sprawą implementacji podświetlanej klawiatury QWERTY. W Spacji umieszczono czytnik linii papilarnych, a całość obsługuje też gesty.

BlackBerry KEYone BlackBerry KEYone

Za napęd odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 625 wspomagany przez 3 GB RAMu. Na dane przygotowano 32 GB pamięci z możliwością poszerzenia kartami microSD. Za łączność odpowiadają moduły WiFi, Bluetooth, GPS, NFC oraz LTE.
Zobacz także: LG G6 - oficjalna premiera nowego flagowca »Obsługą wszystkiego zajmuje się Android 7.1. W obudowie znajdziemy dwa aparaty o rozdzielczości 12 i 8 Mpix. Dobrze wypada akumulator o pojemności 3505 mAh. BlackBerry KEYone zdaje się być perfekcyjnym urządzeniem biznesowym. Cena smartfona wyniesie 649 dolarów, a jego premiera będzie mieć miejsce w kwietniu.

BlackBerry KEYone BlackBerry KEYone
BlackBerry KEYone BlackBerry KEYone

2017-03-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
BlackBerry KEYone - najbezpieczniejszy smartfon z Androidem

Podobne artykuły i galerie