Logo

BlackBerry Empathy - koncepcyjny smartfon dzielący nastrój z właścicielem

BlackBerry Empathy to koncepcyjny projekt smartfonu, który nie tylko futurystycznie wygląda, ale też łączy się emocjonalnie z właścicielem. Dokładnie mówiąc telefon odczytuje stan emocjonalny użytkownika i dostosowuje się do niego.
Za nowatorski projekt odpowiadają Daniel Yoon i Kiki Tang. Ich urządzenie ma zmieniać wygląd w zależności od nastroju użytkownika, który będzie rozpoznawany za pomocą specjalnego pierścienia biometrycznego. Pierścień będzie na bieżąco badał stan właściciela i przekazywał go do telefonu, który zareaguje na otrzymywane informacje.

BlackBerry Empathy BlackBerry Empathy


Zobacz także: Sony Ericsson FH - koncepcyjny smartfon i tablet internetowy w jednym »BlackBerry Empathy oprócz swoich funkcji oferowałby niesamowity wygląd. Koncept przypomina bryłę oszlifowanego szkła o pociągających nieregularnych kształtach. Niestety to tylko wizja przyszłości, która w najbliższych latach ma nikłe szanse na pojawienie się na rynku. Choć kto wie, może za kilka lat RIM zaprezentuje produkcyjną wersję BlackBerry Empathy.

BlackBerry Empathy BlackBerry Empathy
BlackBerry Empathy BlackBerry Empathy

2010-11-30 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
BlackBerry Empathy - koncepcyjny smartfon dzielący nastrój z właścicielem

Misia94xD 2012-02-26 14:59

Według mnie telefon zdaje egzamin na 6+ w kategorii ,,najlepszych zajawek". Będę z niepokojem czekać aż ukaże się na rynku. Pozdrawiam :)

Podobne artykuły i galerie