Logo

BlackBerry Bold 9780 - RIM atakuje rynek kolejnym smartfonem z BlackBerry OS 6

BlackBerry Bold 9780 to najnowszy smartfon kanadyjskiej firmy RIM. Nowe urządzenie jest rozwinięciem biznesowej serii telefonów Bold, a zarazem pierwszym modelem serii, który wykorzystuje system operacyjny BlackBerry OS 6.
Zobacz także: Motorola DEFY zadebiutuje w Polsce. Premiera już w grudniu »Najnowszy smartfon obsługuje sieć 3G oraz posiada wbudowane moduły WiFi i GPS, które umożliwią łączność bezprzewodową. Producent zadbał o wbudowanie aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5 megapikseli wyposażonego w zoom, flash oraz stabilizację obrazu. Zdjęcia i filmy można zapisać na 512MB pamięci wewnętrznej bądź na kartach microSD o pojemności do 32GB.

BlackBerry Bold 9780 BlackBerry Bold 9780


Zobacz także: Palm Pre 2 - nowy smartfon od HP Palm zadebiutował na rynku »„Nowy model jest kontynuacją znanej i cenionej przez użytkowników linii BlackBerry Bold uzupełnioną o nowe cechy i funkcjonalności, w tym: nowy interfejs użytkownika, szybką i niezawodną przeglądarkę opartą o silnik WebKit, unowocześnione funkcje komunikacyjne i multimedialne, wygodne narzędzie wyszukiwania o nazwie Universal Search oraz aparat o rozdzielczości 5 MP.” - mówi Carlo Chiarello, zastępca prezesa Research In Motion.

BlackBerry Bold 9780 BlackBerry Bold 9780

Dzięki zastosowaniu najnowszego systemu operacyjnego Blackberry OS 6, telefon uzyskał szerokie możliwości społecznościowe i multimedialne. Standardem stała się już obsługa portali takich, jak Facebook czy Youtube. Użytkownicy otrzymali także nowy interfejs, który działa znacznie bardziej intuicyjnie. BlackBerry Bold 9780 to ciekawa oferta biznesowa. Niestety nie zdradzono jeszcze, kiedy i w jakiej cenie smartfon może się pojawić w Polsce.

BlackBerry Bold 9780

2010-10-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
BlackBerry Bold 9780 - RIM atakuje rynek kolejnym smartfonem z BlackBerry OS 6

Podobne artykuły i galerie