Logo

Bang & Olufsen wprowadza słuchawki Beoplay E8 Sport dla aktywnych

Bang & Olufsen jest znany z produkcji wysokiej klasy sprzętu audio. Ostatnio firma postanowiła zadbać o coś dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Tak powstały słuchawki Beoplay E8 Sport.
Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport powstały z myślą o osobach, które uwielbiają cieszyć się dobrą muzyką podczas treningów. Przede wszystkim mamy tu do czynienia z konstrukcją douszną i łącznością bezprzewodową co ma gwarantować maksymalny komfort podczas treningów. Obudowy słuchawek spełniają certyfikat IP57, czyli mogą być zanurzone na głębokość do 1 metra przez 30 minut.

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

Sterowanie słuchawkami odbywa się za pomocą dotykowych paneli. Do łączności wykorzystują one moduł Bluetooth 5.1, a w czasie rozmów zostaną wykorzystane cztery mikrofony. W każdej słuchawce znajduje się bateria o pojemności 60 mAh, co ma wystarczyć na około 7 godzin pracy. Czas ten wydłużymy do 30 godzin z pomocą etui ładującego.
Zobacz także: Creative Outlier Active - bezprzewodowe słuchawki do codziennego użytku »Przetworniki w Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport mają średnicę 5,7 mm. Pozwalają one na pracę w paśmie przenoszenia 20-20000 Hz i głośność 107 dB. Słuchawki zostały wycenione na 1400 zł, a sprzedaż ma ruszyć początkiem lipca.

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

2020-06-21 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Bang & Olufsen wprowadza słuchawki Beoplay E8 Sport dla aktywnych

Podobne artykuły i galerie