Logo

Bandai Smartpet - elektroniczny piesek sterowany iPhonem

Koncern Bandai jest znany z produkcji elektronicznych zabawek, które szybko podbijają serca użytkowników na całym świecie. To właśnie tej firmie zawdzięczamy Tamagotchi, a teraz przyszła pora na bardziej zaawansowaną zabawkę.
Smartpet to mały robo piesek używający iPhone'a w roli cyfrowego mózgu. Prezentowany gadżet jest niewątpliwie jedną z najzabawniejszych stacji dokujących dla smartfona Apple. Elektroniczna zabawka jest sterowana przez darmową aplikację zainstalowaną w telefonie. Smartpet wykorzysta w pełni możliwości smartfona, w tym układu SiRi.

Bandai Smartpet Bandai Smartpet


Zobacz także: BlueDrone - auto RC sterowane smartfonem »Elektroniczny piesek zareaguje ponad setką min na dotknięcie ekranu. Smartpet wykona sztuczki aktywowane głosowymi komendami oraz zareaguje na przesuwanie twarzy przed jego wirtualnym pyszczkiem. Gadżet może pełnić rolę budzika i zestawu głośnomówiącego, ale najciekawiej prezentuje się możliwość nauki. Piesek po zaprzyjaźnieniu się z właścicielem będzie zdobywał nowe umiejętności. Sprzedaż Smartpeta rozpocznie się już 24 kwietnia w Japonii. Gadżet wyceniono na 78 dolarów, a ewentualny sukces na rynku japońskim zaowocuje poszerzeniem oferty.

Bandai Smartpet Bandai Smartpet
Bandai Smartpet Bandai Smartpet

2012-03-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Bandai Smartpet - elektroniczny piesek sterowany iPhonem

Podobne artykuły i galerie