Logo

B&W A5 i A7 - systemy audio do współpracy z urządzeniami mobilnymi

B&W A5 i A7 to najnowsza propozycja w dziedzinie niewielkich systemów audio przeznaczonych do współpracy z urządzeniami mobilnymi i komputerami. Prezentowane systemu łączą w sobie wysoką jakość dźwięku ze strumieniową technologią przesyłu sygnału.
Zobacz także: iRiver SB-100 - nowoczesny soundbar od producenta odtwarzaczy MP3 »Oczywiście producent promuje głównie system AirPlay pozwalający na współpracę z produktami firmy Apple. Nie będzie jednak problemem skorzystanie z modułu WiFi przy współpracy z innymi urządzeniami. B&W A5 korzysta z dwóch głośników średnio-niskotonowych i z dwóch wysokotonowych. Producent zadbał też o akustyczne innowacje we wnętrzu. Rozwiązania technologiczne pozwalają na uzyskanie przestrzennego brzmienia.

B&W A5 i A7 B&W A5 i A7


Zobacz także: Philips FlexiDock AS851 - głośnik ze stacją dokującą do współpracy z Androidem »B&W A5 jest mniejszą i prostszą konstrukcją. Model A7 ma być przeznaczony dla bardziej wybrednych użytkowników. Zastosowano w nim miedzy innymi pięć wzmacniaczy klasy D i subwoofer. Do tego dochodzą dwa głośniki średniotonowe i dwa wysokotonowe. Mimo pojedynczej obudowy system ma pracować niczym zestaw 2.1. Oba modele wyposażono w łącza sieciowe: WiFi i Ethernet oraz analogowe AUX. Większy model posiada dodatkowo port USB oraz wejście optyczne. Producent zadbał też o pilota zdalnego sterowania. Premiera B&W A5 i A7 powinna nastąpić w najbliższych tygodniach.

B&W A5 i A7 B&W A5 i A7
B&W A5 i A7 B&W A5 i A7

2012-09-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
B&W A5 i A7 - systemy audio do współpracy z urządzeniami mobilnymi

Podobne artykuły i galerie