Logo

Ayon Audio Auris - wydajny przedwzmacniacz z możliwością własnej konfiguracji

Ayon Audio w swoich urządzeniach zawsze wykorzystuje lampy, a więc nie mogło ich zabraknąć w przedwzmacniaczu Auris. Nowy model podobnie, jak reszta sprzętu marki oferuje wysoką jakość i pozwala na bogate opcje personalizacji.
Zobacz także: Denon PMA-50 - nowoczesny wzmacniacz stereo »Producent postawił na modułową konstrukcję dającą możliwość ingerencji użytkownika we wnętrze. W ten sposób można sobie rozplanować konfigurację przedwzmacniacza tworząc urządzenie do konkretnych potrzeb. Moduły można też dodawać, więc na przykład zwiększymy funkcjonalność sprzętu o przedwzmacniacz gramofonowy.

Ayon Audio Auris Ayon Audio Auris


Zobacz także: Mark Levinson No585 - zaawansowany wzmacniacz trafia na polski rynek »Ayon Audio Auris został oparty na lampach 6H30 w purystycznym układzie bez sprzężenia zwrotnego. Nie skorzystano też z buforów wejściowych i wyjściowych. Układ zasilacza także wykorzystuje lampy. W obudowie znajdziemy cztery liniowe wejścia RCA, jedno HT-RCA, dwa XLR a także wejście RIAA. Nie zabrakło wyjść RCA i XLR. Sprzęt powinien już być dostępny w większych salonach audio.

Ayon Audio Auris

2015-01-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Ayon Audio Auris - wydajny przedwzmacniacz z możliwością własnej konfiguracji

Podobne artykuły i galerie