Logo

Audman zmieni iPhone'a w klasycznego Walkmana

Audman to prototypowe etui przeznaczone dla iPhone'a, które ma za zadanie przypominać klasycznego Walkmana. Urządzenie jest przeznaczone dla osób, które z nostalgią patrzą w przeszłość i wspominają czasy kaset magnetofonowych.
Zobacz także: Tascam iM2 - dodatkowy mikrofon dla iPhone'a 4 »Prezentowane etui zostało tak zaprojektowane, aby do złudzenia przypominało klasyczne kaseciaki. Urządzenie nie tylko posiada wygląd Walkmana, ale także pozwala na sterowanie za pomocą analogowych przycisków w obudowie. Gadżet łączy się ze smartfonem drogą bezprzewodową i przejmuje kontrolę nad opcjami odtwarzacza. Sam telefon przed użyciem wkładamy do Audmana niczym kasetę do starego odtwarzacza.

Audman Audman


Zobacz także: Cydle i30 - mobilny tuner telewizyjny dla iPhone'a »Audman został wyposażony w wewnętrzny akumulator, który pozwala zasilać iPhone'a oraz głośnik. Na pokładzie znalazły się też dwa wyjścia słuchawkowe. W ten sposób dwie osoby będą się mogły cieszyć muzyką ze słuchawek, jeżeli nie będą chciały korzystać z głośnika. Aktualnie twórcy projektu zbierają fundusze na start produkcji. Gadżet ma być dostępny za 125 dolarów i zapewne znajdzie odbiorców jedynie wśród najbardziej zagorzałych fanów Apple.

Audman

2011-12-09 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Audman zmieni iPhone'a w klasycznego Walkmana

szkot54 2014-09-30 20:18

iwalk?

Podobne artykuły i galerie