Logo

Asus ZenFone GO debiutuje na polskim rynku

Asus ZenFone GO zadebiutował właśnie na polskim rynku w odświeżonej odsłonie. Model o oznaczeniu ZB552KL jest kierowany do mniej wymagających klientów szukających średniaka do codziennej pracy i zabawy.
Zobacz także: Allview X4 Soul - polska premiera smartfona z podwójnym aparatem »Nowy smartfon posiada 5,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280x720 pikseli. Za napęd odpowiada tu przeciętny procesor Qualcomm Snapdragon 410 posiadający wsparcie od 2 GB pamięci RAM. Wszelkie dane można przechowywać w pamięci wewnętrznej o pojemności 16 GB oraz na kartach microSD.

Asus ZenFone GO Asus ZenFone GO

Asus ZenFone GO posiada za to główną kamerę o rozdzielczości 13 Mpix co wypada bardzo dobrze. Przedni sensor cechuje się rozdzielczością 5 Mpix. Za łączność odpowiadają moduły Bluetooth, WiFi oraz LTE. W przypadku tego ostatniego użytkowników ucieszy zapewne moduł dual SIM.
Zobacz także: Archos 50f Helium - nowy budżetowy smartfon na polskim rynku »Nieźle prezentuje się także akumulator. Pojemność 3000 mAh powinna dostarczyć niezłą wydajność. Całość pracuje pod kontrolą Androida 6.0. Asus ZenFone GO zadebiutował na rynku w cenie 799 złotych.

Asus ZenFone GO

2017-02-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Asus ZenFone GO debiutuje na polskim rynku

Podobne artykuły i galerie