Logo

Asus ZenBook 3 - solidny konkurent dla MacBooka

Asus jak już dziś wspominaliśmy bardzo aktywnie spędził targi Computex. Kolejnym rewelacyjnie prezentującym się urządzeniem jest laptop ZenBook 3. Ma on pełnić role konkurenta dla Apple MacBooka i faktycznie ma czym walczyć.

Asus ZenBook 3 korzysta z 12,5-calowego wyświetlacza Full HD. Dzięki powłoce Corning Gorilla Glass 4 wyświetlacz jest chroniony przed uszkodzeniami. W eleganckiej metalowej obudowie znajdziemy audio firmy Harman Kardon oraz bardzo dobrą podświetlaną klawiaturę z niskim skokiem klawiszy.

Asus ZenBook 3 Asus ZenBook 3

W laptopie wykorzystano niezwykle cienki wentylator o grubości zaledwie 3 mm. Asus ZenBook 3 korzysta z procesorów Intel Core i5 oraz i7 Skylake. Procesory mają korzystać z pomocy nawet 16 GB RAMu, zaś dane będziemy zapisywać na nośnikach SSD.
Zobacz także: HP Elitebook 1030 - biznesowy laptop na horyzoncie »W aluminiowej obudowie umieszczono baterię pozwalającą na około 9 godzin pracy. Cała konstrukcja posiada grubość zaledwie 11,9 mm i waży 910 gramów. W sprzedaży pojawią się trzy wersje kolorystyczne: niebieska, złota oraz szara. Asus ZenBook 3 ma startować od ceny 999 dolarów, ale póki co nie jest znana data premiery.

Asus ZenBook 3 Asus ZenBook 3
Asus ZenBook 3 Asus ZenBook 3

2016-06-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Asus ZenBook 3 - solidny konkurent dla MacBooka

Podobne artykuły i galerie