Logo

Asus UX51 VZ - mocarny ultrabook dla najbardziej wymagających

Asus UX51 VZ ma być jednym z najmocniejszych ultrabooków dostępnych na rynku i rzut okiem na specyfikację potwierdza przechwałki producenta. Komputer korzysta z najnowszych rozwiązań i poradzi sobie bez problemów z każdym zadaniem.
Zobacz także: Lenovo X1 Carbon - ultrabook z włókna węglowego za 7,5 tysiąca złotych »Przede wszystkim sercem laptopa został czterordzeniowy procesor Intel Core i7-3612QM wspomagany przez aż 12 GB pamięci RAM. Najnowsze gry nie będą też najmniejszym problemem dla karty graficznej Nvidia GT 650M. Takie połączenie podzespołów gwarantuje najwyższą wydajność i bezproblemową pracę z każdym programem i grą.

Asus UX51 VZ Asus UX51 VZ


Zobacz także: Samsung Serii 5 ULTRA T - nowoczesny ultrabook z systemem Windows 8 »Producent zastosował dwa dyski SSD o pojemności 128 GB każdy. Asus UX51 VZ korzysta z ekranu o przekątnej 15,6 cali i rozdzielczości Full HD 1080p. Ekran posiada matową matrycę, co pozwala bez problemu korzystać z laptopa przy jasnym oświetleniu. W najgrubszym miejscu Asus UX51 VZ posiada 20 mm, zaś całość z akumulatorem waży 2,15 kg. Oczywiście specyfikacja obejmuje wszystkie najważniejsze porty i moduły, jakie powinny się znaleźć w nowoczesnym laptopie. Całość dopełnia system Windows 8 w wersji 64-bitowej. Nie wiemy na ile starcza bateria, ani jaka będzie cena nowego modelu. Możemy być jednak pewni, że będzie ona wysoka.

Asus UX51 VZ Asus UX51 VZ
Asus UX51 VZ

2012-12-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Asus UX51 VZ - mocarny ultrabook dla najbardziej wymagających

Podobne artykuły i galerie