Logo

Asus Padfone mini - prezentacja nowej wersji na targach CES 2014

Asus Padfone mini został zaprezentowany w zeszłym miesiącu w Tajwanie. Nikt więc się ni spodziewał, że na targach CES ujrzymy go ponownie i to ze zmieniona specyfikacją. Mimo to producent postanowił zaprezentować kolejna wersję hybrydy smartfona i tabletu.
Zobacz także: Sony Xperia Z1 Compact - mały i mocny smartfon zadebiutował na targach CES 2014 »Względem tajwańskiej premiery zmieniono parametry ekranu, procesor oraz ilość pamięci i pojemność akumulatorów. I tak rolę serca smartfona przejął dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2560 o taktowaniu 1,6 GHz. Współpracuje on z 1 GB pamięci RAM. W obudowie znalazło się miejsce dla 8 GB pamięci wewnętrznej.

Asus Padfone mini Asus Padfone mini


Zobacz także: Alcatel zaprezentował flagowego smartfona One Touch Idol X+ »W smartfonie zastosowano 4-calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli, zaś tablet otrzymał 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x1280 pikseli. Asus Padfone mini może się pochwalić kamerami 8 i 2 Mpix. Za łączność bezprzewodową odpowiadają moduły WiFi oraz Bluetooth. Producent zadbał o moduł DualSIM pozwalający na równoczesne korzystanie z dwóch numerów. Całość dopełnia akumulator o pojemności 1170 mAh. W tablecie akumulator otrzymał pojemność 2100 mAh. Co ciekawe omawiana wersja została wyceniona na 249 dolarów, co jest niską kwotą za urządzenie z rodziny Padfone. Nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądała wersja europejska.

Asus Padfone mini

2014-01-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Asus Padfone mini - prezentacja nowej wersji na targach CES 2014

Podobne artykuły i galerie