Logo

Asus PadFone Infinity - prezentacja odświeżonej wersji

Asus PadFone Infinity jest dość świeżym urządzeniem, a już doczekał się nowej wersji. Producent zaprezentował światu poprawioną wersję, która robi całkiem niezłe wrażenie i oferuje kilka nowych rozwiązań. Choć o urządzeniu spekulowano od dawna to udało się zaskoczyć niektórymi elementami specjalistów.
Sercem nowego smartfona został czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 o taktowaniu 2,2 GHz. Współpracuje on z 2 GB pamięci RAM. Asus PadFone Infinity został wyposażony w 5-calowy ekran Super IPS pracujący w rozdzielczości Full HD. Bardzo dobre wrażenie robią aparaty o rozdzielczościach 13 i 2 megapikseli.

Asus PadFone Infinity Asus PadFone Infinity


Zobacz także: Kyocera Hydro Elite - ciekawy smartfon odporny na wodę »Producent zdecydował się na redukcję pamięci wewnętrznej i klienci będą mogli wybrać wersje 16 i 32 GB. Zasilanie dostarczy akumulator o pojemności 2400 mAh, a całość będzie działać pod kontrola systemu Google Android 4.2. Odświeżony Asus PadFone Infinity trafi do sprzedaży już niedługo i będzie kosztował około 640 dolarów. Za stację dokującą zmieniającą urządzenie w tablet zapłacimy kolejne 240 dolarów.

Asus PadFone Infinity

2013-09-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Asus PadFone Infinity - prezentacja odświeżonej wersji

Podobne artykuły i galerie