Logo

Asus Fonepad - zapowiedź nowego 7-calowego tabletu

Asus Fonepad to nowy pomysł producenta komputerów na zwiększenie udziału na rynku tabletów. Nowy produkt ma być niczym innym, jak klasycznym tabletem wyposażonym w obsługę łączności 3G. W ten sposób użytkownicy będą mogli za pomocą 7-calowego tabletu swobodnie dzwonić i pisać wiadomości tekstowe.
Zobacz także: Goclever Hybrid - polski tablet hybrydowy »Sercem nowego modelu ma być procesor Intel Atom Z2420 Lexington współpracujący z wydajną grafiką i 1 GB pamięci RAM. Asus Fonepad został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280x800 pikseli. W ten sposób otrzymamy bardzo dobry obraz. W obudowie znalazło się miejsce dla 16 GB pamięci wewnętrznej oraz czytnika kart pamięci microSD.

Tablety Asusa Tablety Asusa


Zobacz także: Fujitsu ARROWS Tab FAR70B - duża moc i pancerna obudowa w nowym tablecie »Oprócz wyżej wspomnianego modułu 3G nie zabraknie też WiFi oraz Bluetooth. Orientację w terenie ułatwi GPS. Nie zapomniano także o kamerach i w tym wypadku użytkownik skorzysta z sensorów 3 i 1,2 Mpix. Asus Fonepad będzie napędzany akumulatorem o pojemności 4270 mAh, ale producent nie zdradził jego wydajności. Asus Fonepad zostanie zaprezentowany na targach MWC 2013, czyli już za kilkanaście dni poznamy wszystkie jego tajemnice. Wiadomo, że cena ma się zamknąć w granicach 250-270 dolarów.

Tablety Asusa Tablety Asusa
Tablety Asusa Tablety Asusa Tablety Asusa Tablety Asusa Tablety Asusa

2013-02-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Asus Fonepad - zapowiedź nowego 7-calowego tabletu

Podobne artykuły i galerie