Logo

Asus Fonepad 8 zadebiutował na polskim rynku

Asus Fonepad 8 oficjalnie zadebiutował na naszym rynku. Producent wprowadził do sprzedaży jedno ze swoich nowych urządzeń. Tablet zadebiutował w Azji w październiku, a teraz rusza na podbój kolejnych rynków. Co otrzymamy za 699 złotych?
Asus Fonepad 8 pracuje w oparciu o procesor Intel Atom Z3530  współpracujący ze zintegrowaną grafiką o taktowaniu 457 MHz i 1 GB pamięci RAM. To powinno wystarczyć do codziennej pracy z Androidem 4.4 KitKat. System posiada nakładkę ZenUI.

Asus Fonepad 8 Asus Fonepad 8

W tablecie znajduje się 8-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280x800 pikseli. Obok ekranu umieszczono głośniki stereo z systemem dźwięku SonicMaster. Pamięć wewnętrzna oferuje pojemność 8 GB, a użytkownicy mogą skorzystać z kart pamięci microSD.
Zobacz także: Huawei Honor T1 - tablet średniej klasy w eleganckiej obudowie »W obudowie pojawiły się aparaty o rozdzielczości 2 i 0,3 Mpix. Producent zadbał o moduł DualSIM, co jest ciekawym rozwiązaniem w tablecie. Do tego dojdą moduły WiFi i Bluetooth. Akumulator ma pozwolić na 12 godzin ciągłej pracy.

Asus Fonepad 8 Asus Fonepad 8
Asus Fonepad 8 Asus Fonepad 8 Asus Fonepad 8 Asus Fonepad 8 Asus Fonepad 8 Asus Fonepad 8 Asus Fonepad 8

2015-01-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Asus Fonepad 8 zadebiutował na polskim rynku

Podobne artykuły i galerie