Logo

Asus FonePad HD 7 - wyciekłą specyfikacja nowego tabletu

Asus FonePad HD 7 nie będzie sprzętem z górnej półki, ale do sieci trafiła jego prawdopodobna specyfikacja, która robi niezłe wrażenie. Także cena wynosząca około 200 dolarów ma być sporym plusem nowego tabletu. Wygląda na to, że otrzymamy niedługo dość interesujący sprzęt. Debiut przewidziano na targi IFA planowane na przyszły miesiąc.
Zobacz także: Amazon Kindle Fire HD - wyciekła specyfikacja nowej generacji tabletów »Nowy tablet ma posiadać 7-calowy ekran o rozdzielczości 1280x800 pikseli. W obudowie ma się znaleźć miejsce dla procesora dwurdzeniowego Intel Atom Z2560 o taktowaniu 1,6 GHz. Główny układ będzie współpracował z 1 GB pamięci RAM. Takie wartości powinny pozwolić na swobodną pracę ze wszystkimi aplikacjami.

Asus FonePad Asus FonePad


Zobacz także: Lark FreeMe 70.7 - budżetowy tablet internetowy z nawigacją »Na rynek trafią modele z pamięcią wewnętrzną o pojemności 8 i 32 GB. Użytkownicy skorzystają z czytnika kart pamięci microSD. Asus FonePad HD 7 posiada także dwie kamery o rozdzielczościach 5 i 3 Mpix. Łączność zapewniają moduły WiFi, Bluetooth oraz 3G. Producent zdecydował się na wykorzystanie Androida 4.2 Jelly Bean. Tablet prezentuje się dość interesująco i może być ciekawą ofertą. Potwierdzenie powyższych informacji powinniśmy otrzymać w przyszłym miesiącu.

Asus FonePad

2013-08-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Asus FonePad HD 7 - wyciekłą specyfikacja nowego tabletu

Podobne artykuły i galerie