Logo

Assault Rifle Controller - kontroler do PS3 dla fanów strzelanek

Producenci gier tworzą coraz bardziej realistyczne produkcje, które pozwalają się wcielić w losy różnych ludzi. Jednymi z najpopularniejszych gier są produkcje FPP pozwalające na wcielenie się w żołnierza i eliminowanie kolejnych wrogów pokaźnym arsenałem.
Producenci gadżetów często opracowują urządzenia, które mają dodatkowo zwiększyć doznania z wirtualnej zabawy. Takim urządzeniem jest Assault Rifle Controller firmy CTA. Jest to nic innego, jak replika karabinu szturmowego M16 pozwalająca na przejęcie kontroli nad grą.

 Assault Rifle Controller  Assault Rifle Controller

Producent wydał na rynek kontroler, który ma za zadnia zwiększenie doznań z gry w tradycyjne strzelanki. Assault Rifle Controller jest przeznaczony dla konsoli Playstation 3 i posiada wszystkie przyciski i gałki znane z kontrolera od PS3. Różnica jest taka, że są one umieszczone na obudowie karabinu, w taki sposób, aby jak najlepiej je wykorzystać podczas gry.

 Assault Rifle Controller  Assault Rifle Controller

Assault Rifle Controller jest urządzeniem bez przewodowym i w zestawie zawiera specjalny nadajnik USB, który podpina się do konsoli. Zdecydowanym minusem nowego gadżetu jest wygląd, który sprawia wrażenie odpustowej zabawki. Mimo to pozwala na solidną zabawę przed ekranem. Assault Rifle Controller trafił do sklepów internetowych w cenie 65 dolarów, czyli nieco przeszło 202 złote. Czas pokarze, czy nowy kontroler znajdzie uznanie wśród graczy.

 Assault Rifle Controller  Assault Rifle Controller

2010-07-27 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Assault Rifle Controller - kontroler do PS3 dla fanów strzelanek

Podobne artykuły i galerie