Logo

Arcam AV950 - zaawansowany procesor kina domowego

Arcam wprowadził na rynek procesor kina domowego AV950. High-endowy sprzęt powstał z myślą o konstruowaniu kina domowego najwyższej klasy. Cena wynosząca 29 900 złotych jasno pokazuje z jakim sprzętem mamy do czynienia.
Zobacz także: Advance Acoustic X-cd3 - odtwarzacz CD do budowy zaawansowanego zestawu audio »Co ciekawe projektanci zadbali, aby zarówno sekcja audio, jak i video mogła sprostać obecnie istniejącym sprzętom oraz tym mogącym dopiero powstać. Arcam AV950 potrafi nie tylko obsługiwać materiały 4K Ultra HD i 3D ale także skalować Full HD do najwyższych rozdzielczości.

Arcam AV950 Arcam AV950

Miłośnicy radia mogą liczyć na korzystanie z tunera FM oraz cyfrowego DAB i DAB+. Zadbano o połączenie internetowe oraz port USB do współpracy z zewnętrznymi nośnikami danych. Arcam AV950 jest odtwarzaczem i bez problemu poradzi sobie z najpopularniejszymi formatami.
Zobacz także: Musical Fidelity V90-BLU - zaawansowany odbiornik Bluetooth do zestawów Hi-Fi »Arcam AV950 może być sterowany zarówno przez pilota, jak i przez Ethernet. Pojawiła się także możliwość obsługi bezprzewodowej dźwięku za pośrednictwem Bluetooth. W tyle znajdziemy całe multum portów pozwalających na współpracę z praktycznie każdym urządzeniem. Arcam AV950 jest sprzętem godnym uwagi i wielu melomanów z przyjemnością po niego sięgnie.

Arcam AV950

2014-05-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Arcam AV950 - zaawansowany procesor kina domowego

Podobne artykuły i galerie