Logo

Apple pracuje nad własną konsolą do gier?

Konsole skutecznie wypierają tradycyjne komputery z rynku gier. Urządzenia stworzone głównie do gry sprawiają mniej problemów i pozwalają na wyciśnięcie z gier maksymalnej przyjemności z rozgrywki. Rewelacyjną kondycję rynku konsol zauważył najprawdopodobniej Steve Jobs i niewykluczone, ze już niedługo gracze będą mogli grac na konsoli z logiem nadgryzionego jabłka.
Zobacz także: Apple - Nowy MacBook w obudowie unibody »W kuluarach wielkich koncernów aż wrze od plotek jakoby Apple miało pracować nad nowa konsolą do gier. Jak twierdzą analitycy, wydanie na rynek konsoli do gier Apple byłoby naturalnym posunięciem firmy po sukcesach ostatnich urządzeń. Apple tworzy sprzęty, które maja służyć użytkownikowi i dawać maksimum przyjemności i użyteczności. Nie ma lepszego urządzenia dającego rozrywkę niż konsola do gier.

Konsola Apple? Konsola Apple?

Apple odniósł sukces rynkowy urządzeniami iPod, iPhone czy iPad między innymi, ponieważ idealnie nadają się one do gry. To prawdopodobnie tylko kwestia czasu, aż Apple znajdzie swoje miejsce na rynku konsol. Wszystko będzie prawdopodobnie zależało od wydawców gier, bo to oni muszą tworzyć tytuły na nową konsolę. Jeżeli zabraknie ich wsparcia to projekt nie będzie miał prawa bytu.

Konsola Apple?

"Myślę, że Apple stałoby się poważnym graczem na rynku konsol. Różnica między Apple a Nintendo, Sony i Microsoftem jest taka, że firma z nadgryzionym jabłkiem w logo nie zajmuje się tworzeniem gier na swoje platformy. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek stworzyli coś na kształt Microsoft Game Studios, Firma byłaby całkowicie zależna od innych producentów"powiedział Michael Pachter, analityk z Wedbush Morgan Securities.

Samo Apple milczy jak na razie na temat nowej konsoli, ale to standardowa polityka firmy. Pewnego dnia po prostu Steve Jobs pokaże konsole do gier bez zbędnych zapowiedzi przed premierą.


2010-03-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Apple pracuje nad własną konsolą do gier?

Podobne artykuły i galerie