Logo

Apple iPhone 4S ma poważne problemy z trzymaniem energii

Premierom urządzeń Apple towarzyszy zawsze wielkie zainteresowanie, a każdy kolejny smartfon, czy tablet rozchodzi się w wielomilionowym nakładzie. iPhone 4S również stał się wielkim hitem i trafił do milionów ludzie. Niestety podobnie, jak poprzednia ewolucja cierpi na choroby wieku dziecięcego.
Inżynierowie najwyraźniej nie ustrzegli się błędów i tym razem użytkownicy mają spore problemy z baterią. Właściciele nowego iPhone'a donoszą producentowi, że zastosowane akumulatory mają problemy z odpowiednim trzymaniem energii. Czas pracy jest zaskakująco krótki i iPhone 4S wymaga częstego doładowywania. Nie wiadomo jeszcze jak ta sprawa ma się do ogólnej żywotności baterii.

Apple iPhone 4S Apple iPhone 4S


Zobacz także: Nokia Lumia 710 - kolejny smartfon z Windowsem Phone 7.5 »Apple jest świadome problemu i apeluje do użytkowników, którzy mają problem o instalację narzędzi diagnostycznych. Pracownicy producenta kontaktują się też z osobami zgłaszającymi problem w celu ustalenia przyczyn. Apple przyznaje, że nie zna jeszcze źródła problemu, ale jeżeli sprawa dotyczy sprzętu, a nie oprogramowania to problem może się skończyć koniecznością wymiany sporej ilości sprzętu. Wkrótce powinny się pojawić oficjalne informacje na temat rozwiązania problemu z wadliwymi bateriami.

Apple iPhone 4S Apple iPhone 4S
Apple iPhone 4S Apple iPhone 4S

2011-10-31 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Apple iPhone 4S ma poważne problemy z trzymaniem energii

Podobne artykuły i galerie