Logo

Apple iPad 9.7 zadebiutuje w tańszej wersji?

Apple ma powody do radości, bowiem jako jeden z nielicznych o ile nie jedyny producent odnosi sukcesy na polu tabletów. Marka w trzecim kwartale roku sprzedała przeszło 10 milionów egzemplarzy swoich iPadów.
Zobacz także: Lenovo Moto Tab - kolejny tablet z Androidem na horyzoncie »Taki wynik jest o milion lepszy niż w analogicznym okresie 2016 roku. Mimo to marka chce jeszcze powiększyć swój kawałek tortu. Digitimes opublikowało raporty według, których Apple szykuje nieco tańszą propozycję dla mniej zamożnych użytkowników. Nie chodzi jednak o całkiem budżetowe urządzenie, a o tańszą wersję modelu iPad 9.7.

Apple iPad 9.7 Apple iPad 9.7


Zobacz także: Goclever Quantum 3 960 Mobile - budżetowy tablet wkracza na rynek »Apple iPad 9.7 zostanie prawdopodobnie obcięty na pamięci. Możemy też założyć brak łączności LTE. Ciężko powiedzieć jakie jeszcze zmiany mogłyby zajść. Cena miałaby wynieść 259 dolarów. Kwota jest nadal wysoka, ale w przypadku Apple można ją uznać za atrakcyjną. Co ciekawe tańszy wariant miałby zadebiutować dopiero w drugim kwartale przyszłego roku.

Apple iPad 9.7

2017-12-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Apple iPad 9.7 zadebiutuje w tańszej wersji?

Podobne artykuły i galerie