Logo

Apophis - luksusowy pendrive z kawałkiem meteorytu

Pendrive ma być przede wszystkim urządzeniem do przenoszenia danych. Znaczna część użytkowników poszukuje jednak bardziej stylowych rozwiązań. Szczególnie majętni ludzie potrzebują gadżetów wykrzykujących o ich stanie posiadania. Ucieszą się oni z pamięci Apophis.
Zobacz także: The Duet - wibrator i pendrive w eleganckim wydaniu »Apophis został stworzony przez firmę ZaNa Design i zdecydowanie bliżej mu do biżuterii niż sprzętu komputerowego. Patrząc na zdjęciach widzimy coś przypominającego nóż. Za materiał posłużył prawdziwy meteoryt, na co właściciel pendrive'a otrzyma odpowiedni certyfikat. Gadżet został też ozdobiony diamentami o wysokiej czystości zaś większą cześć obudowy stanowi drewno African Blackwood.

ZaNa Design Apophis ZaNa Design Apophis


Zobacz także: Szwajcarski scyzoryk z wbudowaną pamięcią USB i systemem autodestrukcji »Klienci mogą też wybrać wykończenie ze srebra wysokiej próby bądź 18-karatowego złota. Apophis ma być luksusowym gadżetem i zasadniczo nie ma potrzeby informować o jego technicznych możliwościach. Mimo to one również stoją na najwyższym poziomie. Pendrive oferuje 64 GB pamięci oraz interfejs USB 3.0. Oczywiście cena także robi wrażenie. Apophis ze srebrnym wykończeniem to koszt 1130 dolarów, zaś wersja złota została wyceniona na 1990 dolarów.

ZaNa Design Apophis ZaNa Design Apophis
ZaNa Design Apophis

2012-11-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Apophis - luksusowy pendrive z kawałkiem meteorytu

Podobne artykuły i galerie