Logo

Amazon Kindle otrzyma dostęp do amerykańskich bibliotek! Producent szykuje nowy tablet

Firma Amazon zdradziła kolejny etap rozwoju czytnika Kindle. Chodzi tu o nowe oprogramowanie, które otworzy przed użytkownikami możliwość wypożyczenia lektur z przeszło 11 tysięcy bibliotek. Nowa opcja ma pozwolić na pozyskiwanie e-booków w bardzo przystępny sposób.
Producent zapowiedział wprowadzenie jeszcze w tym roku usługi Kindle Libary Lending. Aplikacja będzie obsługiwała 11 tysięcy amerykańskich bibliotek, z których będzie można całkowicie za darmo pobrać interesującą nas lekturę. Aplikacja ma swobodnie działać ze wszystkimi wersjami czytnika i z oprogramowaniem Amazon dostępnym na iOS, MAC i Androida.

Amazon Kindle Amazon Kindle


Zobacz także: iRiver Story HD - nadchodzi pogromca Amazon Kindle »To nie koniec informacji z obozu Amazon. Producent planuje wydanie swojego tabletu internetowego, który marką i stylem miałby nawiązać walkę z iPadem. Plany te mimo, że nie zostały oficjalnie potwierdzone, to są ogólnie znane. Najnowsze informacje wskazują, że Amazon podpisał umowę z Samsungiem, który zajmie się techniczną stroną tabletu. Urządzenie ma łączyć w sobie stylistykę i funkcjonalność Kindle'a i możliwości nowoczesnych tabletów. Jeżeli informacje o sojuszu się potwierdzą, to już niedługo powinniśmy się spodziewać prezentacji prototypu.

Amazon Kindle Amazon Kindle
Amazon Kindle Amazon Kindle Amazon Kindle Amazon Kindle Amazon Kindle

2011-04-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Amazon Kindle otrzyma dostęp do amerykańskich bibliotek! Producent szykuje nowy tablet

Podobne artykuły i galerie