Logo

Altec Lansing MHP136 - słuchawki w luksusowej oprawie

Jeśli, poza modną stylistyka, cenisz jakość dźwięku odkryj nową propozycję Altec Lansing. Limitowana seria słuchawek MuzX z obudową ze specjalnie wyselekcjonowanego gatunku drewna zadowoli miłośników muzyki lubiących wyrafinowaną estetykę.

Altec Lansing MHP136

Wielu audiofilów uznaje drewno za najlepsze tworzywo do produkcji głośników ze względu na jego rezonansowe właściwości, które powodują wzmocnienie dźwięku. Dlatego właśnie firma Altec Lansing, specjalizująca się w projektowaniu zaawansowanych systemów dźwiękowych, stworzyła eleganckie słuchawki MHP136 w futurystycznej drewnianej obudowie.

Wykorzystując wysokie przewodnictwo akustyczne tego materiału, zaproponowała ekskluzywną limitowaną wersję słuchawek, które charakteryzuje bogate, ciepłe brzmienie i dynamiczna akustyka. Słuchawki zaopatrzone w 9mm neodymowe głośniki reprodukują dźwięk z mp3, iPoda i iPhona. Drewniana obudowa sprawia, że jest on niebywale harmonijny i można w nim wychwycić wszystkie szczegóły. Specjalnie wyprofilowane wkładki douszne SnugFit™ dodatkowo izolują od hałasu dochodzącego z otoczenia (pasywna redukcja szumów z otoczenia) i poprawiają jakość dźwięku przy niskich poziomach głośności. Cena słuchawek to 129 zł


2009-06-26 - Rafał Bednarz

0

Komentarze do:
Altec Lansing MHP136 - słuchawki w luksusowej oprawie

Podobne artykuły i galerie