Logo

Alcatel Idol 4 Pro - nadchodzi średnia klasa smartfona z Windowsem 10?

Rynek smartfonów z Windowsem 10 jest ciągle dość specyficzny. Użytkownicy mogą wybrać topowe modele o mocnych specyfikacjach i wysokich cenach bądź budżetowe smartfony pozbawione większości ciekawych opcji systemu.
Zobacz także: LG Stylus 2 - pierwszy smartfon z obsługą radia DAB+ »Wygląda jednak na to, że wkrótce pojawi się na rynku model usytuowany w środku. Miałby to być Alcatel Idol 4 Pro, a przynajmniej takie informacje opublikowało @evleaks. Według nieoficjalnych doniesień smartfon zostanie oparty na modelu Idol S. Tutaj pojawiają się dwie wersje doniesień. Pierwsze mówią, że jedyna różnicą będzie system, zaś inne, że zmian ma być nieco więcej.

Według tych drugich Alcatel Idol 4 Pro otrzyma nie 5,5-calowy, ale 6-calowy ekran Full HD. Do tego dojdzie procesor Qualcomm Snapdragon 820. Jeżeli zaś podzespoły nie zostaną zmienione to smartfon powinien posiadać 5,5-calowy ekran w rozdzielczości 1440x2560 pikseli. O odpowiednią moc zadbałby procesor Qualcomm Snapdragon 652 i 3 GB pamięci RAM.
Zobacz także: Vivo Xplay 5 - smartfon z aż 6 GB pamięci RAM »Do tego Androidowa wersja posiada 32 GB pamięci wewnętrznej oraz kamery o rozdzielczości 16 i 8 Mpix. Zapowiada się ciekawy smartfon o ile oczywiście informacje się potwierdzą. Jeżeli wierzyć plotkom to już niedługo nastąpi oficjalna prezentacja smartfona Alcatel Idol 4 Pro. Czekamy z niecierpliwością na debiut.


2016-03-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Alcatel Idol 4 Pro - nadchodzi średnia klasa smartfona z Windowsem 10?

Podobne artykuły i galerie