Logo

Alcatel 5V - elegancki reprezentant niższej klasy smartfonów

Alcatel 5V lawiruje gdzieś pomiędzy niższą i średnią klasą. Smartfon otrzymał elegancki design, spory ekran oraz kilka wartych uznania rozwiązań. Producent mimo dość budżetowego charakteru zadbał o najnowsze trendy.
I tak Alcatel 5V może się pochwalić 6,2-calowym ekranem w proporcji 19:9 o rozdzielczości 1500x720 pikseli. Smukłe ramki tworzą nowoczesny wygląd. Za napęd odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helip P22 wspomagany przez 3 GB pamięci RAM.

Alcatel 5V Alcatel 5V

Dane będziemy mogli zapisywać w pamięci o pojemności 32 GB oraz na kartach pamięci microSD. W obudowie znajdziemy podwójną główną kamerę z sensorami 12+2 Mpix oraz przednią o rozdzielczości 8 Mpix. Producent zadbał o szeroki wachlarz modułów łączności i tak na pokładzie znalazły się: WiFi, Bluetooth, NFC oraz LTE.
Zobacz także: myPhone HAMMER Energy 18x9 - polski wytrzymały smartfon z ekranem 18:9 »Wyposażenie obejmuje czytnik linii papilarnych oraz system rozpoznawania twarzy. Na pochwałę zasługuje akumulator o pojemności 4000 mAh. Całością steruje Android 8.1. Alcatel 5V ma zadebiutować jeszcze tego lata w cenie 849 złotych.

Alcatel 5V

2018-07-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Alcatel 5V - elegancki reprezentant niższej klasy smartfonów

Podobne artykuły i galerie