Logo

AirSelfie - miniaturowy dron do robienia selfie

Ludzie zbzikowali na punkcie selfie, dlatego producenci sprzętu starają się usprawnić ten aspekt fotografii. Powstają coraz to lepsze aparaty w smartfonach oraz specjalne akcesoria fotograficzne.

Ostatnio zabrano się za drony wykonujące selfie. Na  Kickstarterze pojawił się AirSelfie, czyli dron poświecony tylko i wyłącznie do robienia szybkich fotek swoim użytkownikom. Producent chwali się, że stworzył najmniejszą latającą kamerę i faktycznie AirSelfie jest wielkości przeciętnego smartfona.

AirSelfie AirSelfie

Dron został wyposażony w aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Sterowanie odbywa się za pomocą dedykowanych aplikacji na Androida oraz iOS. Małe gabaryty oznaczają niewielki akumulator. Ten wystarcza na zaledwie 3 minuty lotu.
Zobacz także: Xiaomi Mi Drone - pierwszy dron szybko rozwijającej się marki »Producent zadbał jednak o specjalne etui na drona, które pełni rolę power banku i w czasie spoczynku ładuje gadżet. Twórcy już zebrali sumę potrzebną na produkcję AirSelfie mimo to jeszcze przez trzy tygodnie będzie można zapewnić sobie AirSelfie w niższej cenie 300 dolarów.

AirSelfie AirSelfie
AirSelfie AirSelfie

2016-12-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
AirSelfie - miniaturowy dron do robienia selfie

Podobne artykuły i galerie