Logo

Aero Sphere Fan - oryginalny wentylator z nagrodą Red Dot

Co prawda nadchodzi zima i mało kto myśli o wentylatorach. Warto jednak wyprzedzić upały i zadbać o odpowiedni sprzęt wcześniej, tym bardziej jeżeli spojrzymy na prezentowany dziś gadżet. Aero Sphere Fan jest niezwykły pod każdym względem o czym świadczy nagroda Red Dot Design Award.
Zobacz także: Ostrich Pillow Light - nowy wymiar drzemki w autobusie i pociągu »Widoczny na zdjęciach gadżet może się kojarzyć z wieloma rzeczami, ale na pewno nie z wiatrakiem. Praktyczne urządzenie otrzymało niezwykłą kulistą obudowę posiadającą liczne otwory. Taka forma ma ściśle określone zastosowanie. Mocny wentylator w środku sprawia, że chłodne powietrze jest wypychane we wszystkie strony.

Aero Sphere Fan Aero Sphere Fan


Zobacz także: V-Tex - system pozwalający schłodzić piwo w 45 sekund »To oznacza, że Aero Sphere Fan może zostać postawiony w gorący dzień na stoliku i chłodzić siedzące w okół osoby. Prosty pomysł okazuje się bardzo praktyczny. Niestety producent nie zdradzi szczegółów technicznych wentylatora, ale zapewnia, że jest on bardzo wydajny. Patrząc na zdobytą nagrodę możemy być pewni, że wszystko działa, jak należy. Aero Sphere Fan można zakupić za pośrednictwem sklepów internetowych. Oryginalność jednak kosztuje i musimy się liczyć z wydatkiem 134,40 dolarów.

Aero Sphere Fan Aero Sphere Fan
Aero Sphere Fan Aero Sphere Fan

2013-11-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Aero Sphere Fan - oryginalny wentylator z nagrodą Red Dot

Podobne artykuły i galerie