Logo

Acer Predator Helios 700 - imponujący laptop gamingowy z wysuwaną klawiaturą

Acer wielokrotnie pokazywał innowacyjne podejście do laptopów gamingowych. Producent ma jeszcze wiele ciekawych pomysłów, czego dowodem jest zapowiedź modelu Predator Helios 700.
Acer Predator Helios 700 jest 17-calowym laptopem z ekranem IPS o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Wyświetlacz może się pochwalić odświeżaniem 144 Hz, czasem reakcji 3 ms oraz wsparciem dla technologii Nvidia G-Sync. Nad konkretnym audio czuwa system pięciu głośników z subwooferem.

Acer Predator Helios 700 Acer Predator Helios 700

Innowacją jest klawiatura HyperDrift. Ta się wysuwa do przodu, co pozwala na zwiększenie komfortu użytkowania. Sama klawiatura posiada podświetlenie indywidualne dla każdego z klawiszy. Nie zabrakło funkcji anti-ghosting, a klawisze WSAD korzystają ze specjalnych przełączników o szybszym czasie reakcji.
Zobacz także: Asus ROG Mothership GZ700 - gamingowy laptop, tablet i komputer AiO w jednym urządzeniu »Wysuwanie klawiatury ma na celu nie tylko poprawę komfortu, ale także uwydatnienie chłodzenia. Po jej przesunięciu odsłaniają się dwa dodatkowe wloty powietrza. Za szklanym panelem możemy zobaczyć cały układ chłodzenia.

Acer Predator Helios 700 Acer Predator Helios 700

A co ze specyfikacją? Acer Predator Helios 700 pracuje w oparciu o procesor Intel Core i9 wspierany przez maksymalnie 64 GB RAMu. Za grafikę mogą odpowiadać karty Nvidia GeForce RTX 2070 bądź RTX 2080. Specjalny klawisz Turbo pozwala na automatyczne podkręcenie podzespołów. Acer Predator Helios 700 zapowiada się imponująco podobnie, jak jego cena. Laptopa wyceniono na 10 499 zł. Polska premiera ma mieć miejsce w lipcu.

Acer Predator Helios 700

2019-04-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Acer Predator Helios 700 - imponujący laptop gamingowy z wysuwaną klawiaturą

Podobne artykuły i galerie