Logo

Acer Liquid Jade Primo - flagowy smartfon z Windowsem 10 debiutuje na CES

Targi CES 2016 ruszają pełna parą a to oznacza premiery nowych ciekawych sprzętów. Acer zaczął swoją obecność na imprezie od mocnego uderzenia. Smartfon Liquid Jade Primo jest flagowym modelem z Windowsem 10 i ma być odpowiedzią na rosnąca popularność tej platformy.
Podczas prezentacji nie zdradzono jeszcze pełnej specyfikacji, ale i tak Acer Liquid Jade Primo robi mocne wrażenie. Urządzenie korzysta z 5,5-calowego ekranu o rozdzielczości 1080x1920 pikseli. Został on wykonany w technologii AMOLED i pokryty szkłem Corning Gorilla.

Acer Liquid Jade Primo Acer Liquid Jade Primo

Producent postawił na sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808 współpracujący z aż 3 GB pamięci RAM. Na dane przygotowano 32 GB pamięci, nie wiemy czy pojawi się czytnik kart pamięci. Wiadomo za to, że użytkownicy skorzystają z aparatów o rozdzielczościach 21 i 8 Mpix.
Zobacz także: Huawei Mate 8 - phablet miażdżący konkurencję »Na pokładzie znajdziemy wszystkie potrzebne moduły łączności. To oznacza między innymi Bluetooth, WiFi oraz LTE. Nie zdradzono jeszcze pojemności akumulatora. Acer Liquid Jade Primo ma być dostępny na rynku od lutego w cenie 620 dolarów. Producent przygotował też opcjonalną stację dokującą a także klawiaturę i mysz. Ich ceny nie są znane.

Acer Liquid Jade Primo Acer Liquid Jade Primo
Acer Liquid Jade Primo

2016-01-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Acer Liquid Jade Primo - flagowy smartfon z Windowsem 10 debiutuje na CES

Podobne artykuły i galerie