Logo

Acer Iconia W4 - nadchodzi kolejny tablet z Windowsem 8.1

Acer Iconia W4 ma zastąpić na rynku model W3, który nie cieszył się najlepszymi opiniami. Teraz producent postanowił dopracować tablet i zadbać o znacznie lepszą jakość i wydajność urządzenia. Efekt prac zdaje się być dobry i powinien stanowić ciekawą ofertę dla miłośników Windowsa w mobilnych urządzeniach.
Nowy tablet został wyposażony w dotykowy ekran IPS o przekątnej 8 cali i rozdzielczości 1280x800 pikseli. Producent postawił na czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3740 o taktowaniu 1,8 GHz. Główny układ współpracuje z 2 GB pamięci RAM, a użytkownicy wybiorą modele z pamięcią wewnętrzną o pojemności 32 bądź 64 GB.

Acer Iconia W4 Acer Iconia W4


Zobacz także: Tablety Surface 2 i Surface 2 Pro zaliczają dobry start w przedsprzedaży »Acer Iconia W4 został wyposażony w slot na karty microSD oraz moduły łączności WiFi, Bluetooth oraz GPS. W obudowie znalazły się dwie kamery o rozdzielczościach 5 i 2 Mpix. Wbudowany akumulator ma zapewnić pracę przez około 8 godzin. Opcjonalnie będzie można wyposażyć tablet w specjalne etui z klawiaturą. Ceny podstawowego modelu mają się zaczynać od 330 dolarów. W tym miesiącu ma mieć miejsce amerykańska i azjatycka premiera. Europejscy użytkownicy poczekają do listopada.

Acer Iconia W4

2013-10-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Acer Iconia W4 - nadchodzi kolejny tablet z Windowsem 8.1

Podobne artykuły i galerie