Logo

ART AZ-70W-3 - zasilacz samochodowy dla wielu urządzeń

ART wprowadza na rynek interesujący gadżet dla zmotoryzowanych. Urządzenie nosi nazwę AZ-70W-3 i jest wielofunkcyjnym zasilaczem samochodowym. Gadżet można podłączyć do gniazda zapalniczki, a do niego wpiąć urządzenia mobilne potrzebujące zasilania.
Zobacz także: PowerSkin - pokrowce ochronne z wbudowanym akumulatorem »Urządzenie posiada niewielkie gabaryty i waży zaledwie 58 gramów. W obudowie znalazł się port USB pracujący w dwóch trybach zasilania, co pozwoli na ładowanie praktycznie wszystkich urządzeń mobilnych. Nie zabrakło wejścia dla przewodów do ładowania laptopów. W zestawie z zasilaczem znalazły się też końcówki pozwalające na współpracę z komputerami takich firm, jak: Acer, Asus, Samsung, Toshiba, HP czy Dell.

ART AZ-70W-3 ART AZ-70W-3


Zobacz także: Feligan PowerBrick - nowoczesna ładowarka do obsługi wielu urządzeń »Co ważne ART AZ-70W-3 pozwala na ładowanie dwóch urządzeń równocześnie. W ten sposób użytkownik efektywniej wykorzysta zasilanie gniazda zapalniczki. Producent zadbał o zabezpieczenie termiczne oraz o mikroprocesor automatycznie dostosowujący tryb ładowania do podpiętego urządzenia. ART AZ-70W-3 zadebiutował na rynku za cenę 80 złotych. Za niedługo ma się pojawić jego mocniejsza wersja.

ART AZ-70W-3

2013-11-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
ART AZ-70W-3 - zasilacz samochodowy dla wielu urządzeń

Podobne artykuły i galerie