Logo

ART AMP-01G - odtwarzacz MP3 dla miłośników pływania

ART AMP-01G może się okazać cennym towarzyszem wakacyjnych wypadów. Jest to bowiem niedrogi odtwarzacz MP3, który może pracować pod wodą. Dzięki temu idealnie spisze się nad morzem czy na basenie.
Zobacz także: SanDisk Clip Sport MP3 - nowy odtwarzacz dla aktywnych »Praktyczny klips pozwala na przyczepienie odtwarzacza do stroju kąpielowego czy czepka. Odtwarzacz posiada obudowę o długości 6,5 cm oraz wadze 18 gramów. Na pokładzie znalazło się 4 GB pamięci na pliki muzyczne. To oznacza, że możemy zmieścić w niej przeszło 1000 plików muzycznych. Chyba, że zdecydujemy się na pliki WMA to ilość znacząco wzrośnie.

ART AMP-01G ART AMP-01G

Litowo-jonowa bateria o pojemności 160 mAh pozwala na pracę przez około 10 godzin. Ładowanie odbywa się za pośrednictwem portu USB. W każdym zestawie z odtwarzaczem otrzymujemy wodoszczelne słuchawki z przewodem o długości 1,2 m. Te posiadają trzy komplety wymiennych wkładek silikonowych o różnych wielkościach.
Zobacz także: IBOX Runner i Fox - nowe odtwarzacze MP3 dla sportowców »ART AMP-01G pozwoli cieszyć się nam dobrą muzyką w czasie wodnych zabaw. Jest też dobrą alternatywą dla znacznie droższych modeli obecnych na rynku. Za prezentowany odtwarzacz zapłacimy jedynie 140 złotych.

ART AMP-01G ART AMP-01G
ART AMP-01G ART AMP-01G

2016-08-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
ART AMP-01G - odtwarzacz MP3 dla miłośników pływania

Podobne artykuły i galerie